206. Němec Bohumil (1900-?)
Jezero, olej na překližce, sig. PD, rozměr, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč