19. Studie mužského aktu

Autor: František Ženíšek
(1849 Praha - 1916 Praha)

signováno nahoře vpravo, volný list, kresba fixována na podkladovém kartonu kterým je orámována
Technika: kresba
Šířka: 32,5 cm, výška: 53 cm, rámování: 69 x 45

Konec dražby: 11.07.2022 20:09 SELČ

Zbývá: 15d 6h 15m 21s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč