85. Portrét dívky

Autor: František Ženíšek
(1849 Praha - 1916 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno: 67 x 50 cm, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 30,5 cm, výška: 45 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 20:56 SELČ

Zbývá: 29d 23h 0m 1s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč