123. Chrám s. Mikuláše na Malé Straně
Autor: Kamil Stuchlík
(1863 Děčín (Děčín) - 1940 Praha)
signováno vpravo dole
Šířka: 20 cm, výška: 26,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 23.08.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč