Pohled na město

Autor: Willem Swidde
(1661 Amsterdam, Nizozemsko - 1694 Stockholm, Švédsko)

signováno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: mědirytina, datace: 1689
Šířka: 38 cm, výška: 29 cm, rámování: 54 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.06.2021 19:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč