Jižní domky

Autor: Josef Kosinka
(1908 - 1983)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 35 x 45 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč