Vysočina v zimě

Autor: Josef Kosinka
(1908 - 1983)

signováno vpravo dole, rámováno, na reverzu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 104 cm, výška: 47 cm, rámování: 59,5 x 116 cm

Konec dražby: 06.02.2024 20:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč