50. Krajina III.

Autor: Marcela Vrzalová Pavelková
(1952 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1985
Šířka: 65 cm, výška: 65 cm, rámování: 67 x 67

Konec dražby: 13.05.2024 20:16 SELČ

Zbývá: 11d 18h 59m 37s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč