207. Biedermeyerská komoda
Dýhovaná tří šuplíková biedermayrská komoda na čtyřech kónických nožkách v kombinaci s černými prvky
Šířka: 116 cm, výška: 84,5 cm, hloubka: 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.04.2022 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč