207. malba 19. století
olej na plátně, později fixovano na překližce, Portrét muže, 19. století, nerámováno, rozměr 55 x 65 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč