207. Struktury
Nesignováno, rámováno
Šířka: 30 cm, výška: 29 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč