207. Zavistovský Michael Petrovič (1897 - 1931)
Ženy na poli, olej na kartonu, nesignováno, pochází ze souboru obrazů M.P. Zavistovského, rozměr 57 x 47 cm, blondel rám 75,5 x 65 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč