108. Olomouc - Denisova ulice
Autor: Miroslav Hajný
(1938 Olomouc)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 47 cm, výška: 46 cm, rámování: 54 x 55 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč