Zimní vesnice
Autor: Jindřich Lenhart
(1878 Nymburk - 1955 Svatý Kopeček, Olomouc)
signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 79 cm, výška: 58 cm, rámování: 70 x 90 cm
Konec dražby: 16.05.2023 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč