208. Bino Josef (1881-?)
Chalupy, olej na kartonu, sig. PD, rozměr 45 x 55 cm, rámováno 59,5 x 69 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč