Skici z roku 1932

Autor: Ludvík Vacátko
(1873 Simmering, Rakousko - 1956 Kunvald, Československo)

4 ks skic různých rozměrů, paspartováno, zaskleno
Rámování: 38 x 27 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč