208. Rám
Šířka: 62 cm, výška: 44,5 cm, rámování: ve výřezu 36 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč