208. Roeder H.
Roeder H., olej na plátně, pravděpodobně německý malíř, Ovce, sign. PD, rozměr 59 x 80, rámováno 74 x 94 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč