Vládci
tisk z fotografie fresky
Technika: ofset
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 25 x 19 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.03.2024 21:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč