Věšení prádla

Autor: Albert Krüger
(1885 - 1965)

signováno vpravo dole, rámováno, z druhé strany se nachází jiná malba
Technika: olej na plátně
Šířka: 53,5 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 55 x 63,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.02.2024 20:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč