Dívka s pohárem
Autor: Willi Nowak
(1886 Mníšek pod Brdy - 1977 Praha)
signováno tužkou vpravo dole
Technika: kresba
Šířka: 37,5 cm, výška: 47 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 16.08.2023 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč