20. Piknik na břehu říčky
Autor: Willi Nowak
(1886 Mníšek pod Brdy - 1977 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, papír tržený. Zaskleno a nově rámováno.
Technika: litografie, materiál: jemný papír, datace: kolem 1920
Šířka: 32 cm, výška: 23 cm, rámování: 38,5 x 48,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 19:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč