Strom

Autor: Karel Říhovský
(1926 Zbrašov, Teplice nad Bečvou (Přerov) - 2016)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera, datace: 1966
Šířka: 86 cm, výška: 63 cm, rámování: 68 x 93 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč