Busta Giulio Cesare
signováno vpravo dole
Šířka: 37,5 cm, výška: 56 cm, rámování: volný list
Stav: používáno
Konec dražby: 08.04.2024 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč