38. Portrét muže
Autor: František Ondrůšek
(1861 Bystřice pod Hostýnem - 1932 Bystřice pod Hostýnem)
přisouzeno autorovi, volný sololit
Technika: olej na sololitu
Šířka: 49 cm, výška: 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč