209. Nečitelná signatura
Stromy, olej na plátně, sig. PD nečitelně, rozměr 75 x 74 cm, rámováno 86 x 85 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč