Zřícenina/ hříbky

Autor: Vlastislav Boháč
(1921 Malšice (Tábor) - 2014 Malšice (Tábor))

signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 41,5 cm, výška: 32 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč