21. Cína-Jelínek František 1882 - 1961
Cína Jelínek, olej na plátně fixováno na karotnu, sig. LD, datováno 1928, Zimní Krajina, rozměr 33,5x49cm , rámováno 43,5 x 59 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč