21. Francouzský blondelový rám
Šířka: 56,5 cm, výška: 81 cm, rámování: 99 x 77 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč