21. Kubal. - Jaro
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 60 cm, výška: 48 cm, rámování: 56 x 68 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 18.05.2021 20:13 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |