21. Kubal. - Jaro

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 60 cm, výška: 48 cm, rámování: 56 x 68 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 18.05.2021 20:13 SELČ

Dosažená cena: 401 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
401 Kč18.5.2021 19:31:12
201 Kč14.4.2021 06:49:34
1 Kč12.4.2021 21:10:11