21. Ludvík Kuba
Zátiší s buchatami - olej na kartonu , autorský název Zátišíčko s buchtami, signováno LD L Kuba,zezadu autorský přípis. Pravost konzultována a ověřena PhDr. Michaelem Zachařem
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč