21. Toman Karel (*1888-?)
sign. PD, olej na kartonu Hradčany, rozměr 34 x 24 cm, rámováno 40 x 30 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč