21. Ulička

Papartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept
Šířka: 24,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 54 x 45 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:13 SELČ

Zbývá: 3d 18h 38m 5s

Vyvolávací cena: 500 Kč