210. Smeeton A.W.
Smeeton A.W., akvarel na papíře, kolem roku 1850, sig. PD, Domy, výřez 26 x 39 cm, rámováno 48 x 60 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč