50. Louky
Autor: Milada Těhníková
(1931 - ?)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský popisek
Šířka: 42 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 23.04.2023 15:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč