Louky

Autor: Milada Těhníková
(1931 - ?)

Signováno vlevo dole, na reversu autorský popisek
Šířka: 42 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 08.11.2021 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč