68. Vesnička v podhůří
Autor: Josef Vorel
(1897 - ?)
Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: tempera
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč