Přívoz

Autor: Josef Vorel
(1897 - ?)

Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 55 cm, výška: 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč