114. Snové město
Autor: Jindřich Pileček
(1944 - 2002)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, , číslováno 88/100, paspartováno
Technika: lept
Šířka: 12,5 cm, výška: 9,5 cm, rámování: paspartováno
Konec dražby: 10.05.2021 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč