259. Plovoucí ostrovy
Autor: Jindřich Pileček
(1944 - 2002)
Signováno a datováno vlevo dole, číslováno 119/200, volný list, nerámováno
Technika: lept, datace: 1997
Šířka: 12 cm, výška: 18 cm, rámování: 29,5 x 21 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč