67. Kořeny lesa
Autor: Jindřich Pileček
(1944 - 2002)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: lept, datace: 19778
Šířka: 5,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 24,5 x 18,5 cm
Konec dražby: 01.03.2021 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč