210. 3ks grafik - Pražské motivy
Autor: Olga Vychodilová
(1949)
Signováno a číslováno dole uprostřed, zaskleno.
Technika: lept
Šířka: 5,5 cm, výška: 11 cm, rámování: 27,5 x 20 cm
Konec dražby: 14.05.2024 21:09 SELČ
Zbývá: 12d 1h 43m 40s
Vyvolávací cena: 500 Kč