Na Otavě
Autor: František Mracký
(1900 - 1971)
Signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 46 cm, výška: 59 cm, rámování: 68 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč