139. Sněžný chrám

Autor: František Mracký
(1900 - 1971)

Signováno vpravo dole, nerámováno
Šířka: 33,5 cm, výška: 47 cm, rámování: 28,5 x 21,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč