211. Kachel
fajánský kachel, modrobílá ruční malba, původ: Delft, Holandsko, 18. století
Šířka: 13,5 cm, výška: 13 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč