211. Na lovu ptáčků
rámováno ve zlatém rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 20 cm, výška: 23 cm, rámování: 45 x 43 cm
Konec dražby: 07.03.2022 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč