211. Nástěnné rámové hodiny
Biedermayerské nástěnné zlacené hodiny, zasklené, zdobené vejcovcem. Čtvrťové. Bez klíčku. Bez záruky chodu.
Šířka: 42,5 cm, výška: 53 cm
Konec dražby: 11.04.2018 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 900 Kč