211. Neurčený autor
Stromy, olej na plátně, sig. PD ligaturou rozměr 54 x 66,5 cm, rámováno 75,5 x 87,5 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč