211. obrazový rám
Dřevěný obrazový rám, zlacený, šíře rámu 12 cm, mírná poškození, vnitřní rozměr 82 x 111 cm, vnější rozměr 102 x 132 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 400 Kč