23. Zimní krajina

Autor: Jaroslav Pik
(1899 - 1978)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, materiál: karton
Šířka: 73 cm, výška: 55 cm, rámování: 65 x 85 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:11 SEČ

Zbývá: 7d 16h 27m 33s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč